Huvudsaklig CPV-kod 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av el material exkl. ljuskällor till Fastighetsdrift. Upphandlingen omfattar inte material som vår underentreprenörer använder för att fullgöra sina uppdrag.