191528-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Liftar 2016.
Referensnummer: SN-2016-1581
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Serviceförvaltningen på Malmö stad inbjuder, genom Upphandlingsenheten, intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende hyra av liftar. Upphandlingen syftar till att ramavtal tecknas med en leverantör.