2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Upphandling av hjullastare storlek maskinkod 2215018.
Intern identifierare: Dnr 2026-212
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000