Inom denna upphandling söker Tillväxtverket en innovativ, flexibel och användarvänlig lösning för att täcka behovet av virtuella möten med parter inom och utom myndigheten.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 6 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Videokonferens som tjänst, funktioner samt system för fysiska mötesrum.