191711-2021 - ÄndringSverige-Halmstad: Frukt, grönsaker och liknande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färsk frukt och grönsaker samt potatis
Referensnummer: KS 2021/00121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar färsk frukt, grönsaker samt potatis.