191714-2021 - ÄndringSverige-Södertälje: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1176 Möbler och inredning till Telge, Södertälje, Gnesta, Vingåker, Katrineholm, Salem och Flens kommun
Referensnummer: 21/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramavtal för möbler och inredning till Telge, Södertälje, Gnesta, Vingåker, Katrineholm, Salem och Flens kommun.