191738-2020 - ResultatSverige-Malmö: Evenemang
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal- Produktionsteknik med tillhörande tjänster till fastighets- och gatukontoret
Referensnummer: 19/214
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79952000 Evenemang
II.1.4.
Kort beskrivning
Produktionsteknik med tillhörande tjänster till Fastighets- och gatukontoret
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 92370000 Ljudteknikertjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen