See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Processkemikalier för Vatten- och avloppsreningsverk samt badhus/utebad
Beskrivning: Processkemikalier för vatten- och avloppsreningsverk samt badhus och utebad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 1 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:6
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 2 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:7
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 4 Avlopp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 5 Avlopp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 1 Dricksvatten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 2 Dricksvatten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Skellefteå kommun: Prisgrupp 3 Dricksvatten och avlopp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Norsjö kommun: Prisgrupp 1 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:11
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Norsjö kommun: Prisgrupp 2 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:12
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Norsjö kommun: Prisgrupp 3 Avlopp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Norsjö kommun: Prisgrupp 1 Dricksvatten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:8
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Norsjö kommun: Prisgrupp 2 Dricksvatten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:9
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Malå kommun: Prisgrupp 2 Avlopp
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:14
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Malå kommun: Prisgrupp 1 Dricksvatten
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Malå kommun: Prisgrupp 1 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Titel: Malå kommun: Prisgrupp 2 Bad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94610:Lot:16