2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Länsstyrelsen Östergötland 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Länsstyrelsen Östergötlands behov av lokalvårdstjänster.
Intern identifierare: 4468-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1581681
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Länsstyrelsen kontor
Intern identifierare: 1633961
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Länsstyrelsen naturum
Intern identifierare: 1633964