2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-VVS material 2024
Beskrivning: Upphandlingen ska resultera i ramavtal för succesiva avrop av VA-VVS material
Intern identifierare: IU24-113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44411000 Sanitetsgods
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000