Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Uppdragsutbildning fritidspedagog VT21 + HT21
Referensnummer: 20/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av 3-årig uppdragsutbildning till Campus Österlen, barn- och utbildningsförvaltningen. Kursstart VT21 med option att påbörja en till treårig utbildning HT21.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80510000 Specialutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen