19202-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Post- och telekommunikationstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingsstöd Telefonitjänster
Referensnummer: 0974/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
64000000 Post- och telekommunikationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
SFV ska upphandla nya telefonitjänster och behöver konsulthjälp med att leda och genomföra arbetet tillsammans med SFV.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64214200 Telefonväxeltjänster, 64216000 Elektroniska meddelande- och informationstjänster, 79510000 Telefonsvarartjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen