See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönekartläggningsverktyg, Familjen Helsingborg
Beskrivning: Familjen Helsingborg-samarbetet med kommunerna Bjuv Båstad Höganäs Klippan Landskrona Svalöv Perstorp Åstorp Ängelholm Örkelljunga gör en gemensam upphandling av lönekartläggningsverktyg.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48450000 Programvara för tidsredovisning eller personal
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124741:Lot:1