Syftet med upphandlingen är att tillgodose kommunens behov av upphandlingskonsulter med kompetens inom varor/tjänster, entreprenad och IT för kommande uppdrag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen