19208-2022 - ÄndringSverige-Karlstad: Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Blodpåsar och utrustning
Referensnummer: RS/211173
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141600 Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av blodpåsar