See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstecyklar samt tillbehör & service
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal gällande anskaffning av cyklar/ elcyklar, tillbehör samt service. Linköpings kommun avser att succesivt avropa det samlade behovet under avtalstiden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102372:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34432000 Delar och tillbehör till cyklar