2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsmaterial PiCCO
Beskrivning: Förbrukningsmaterial PiCCO. Produktspecifikt förbrukningsmaterial till befintlig utrustning för hemodynamisk monitorering.
Intern identifierare: 2025-04773
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000