192176-2020 - KonkurrensutsättningSverige-Köping: Diverse hänglås och lås
Kvalificeringssystem – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal avseende Hänglås, låscylindrar och nycklar
Referensnummer: 2020/27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521000 Diverse hänglås och lås
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Enl. bifogade upphandlingsdokument.