Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Stödboende
Referensnummer: KS2019-0317
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungälvs kommun upphandlar här drift av ett Stödboende inom kommunen. Boendet står klart för inflyttning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 21 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen