192214-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Örebro: Installation av datorer och kontorsutrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift, support samt förvaltning av Office 365, samt klientplattform som tjänst
Referensnummer: 2019/31
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51600000 Installation av datorer och kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Härmed inbjuds ni att inkomma med ansöka om att få lämna anbud gällande ramavtal på tjänster kring Drift, support samt förvaltning av Office 365 och klientplattform som tjänst till Futurum fastigheter i Örebro ABUpphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen.
Vi emotser er ansöka om att få lämna anbud med intresse.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen