See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blommor och växter 2024
Beskrivning: Trollhättans Stads behov av träd, vedartade växter, barrväxter, perenner, prydnadsgräs, säsongsblommor och lökar.
Intern identifierare: 2024/00409
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Obligatoriska övergripande
Beskrivning: Se ffu
Huvudklassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 1 Säsongsblommor
Beskrivning: se ffu
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 2 Lökar
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde 3 Träd, vedartade växter och barrväxter
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde 4 Perenner och prydnadsväxter