192230-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallshantering – Upphandling av behandling av brännbart kärlavfall, brännbart grovavfall och trädgårdsavfall i Kristianstad (2025)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av behandling av brännbart kärlavfall, brännbart grovavfall och trädgårdsavfall i Kristianstad (2025)
BeskrivningUpphandling av behandling av brännbart kärlavfall, brännbart grovavfall och trädgårdsavfall till Kristianstads kommun
Intern identifierare25/2
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall