192232-2022 - ÄndringSverige-Falkenberg: Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arbetsskor
Referensnummer: SVN2021-82
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av arbetsskor till Falkenbergs kommun