192233-2025 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Distribution av lunchportioner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Distribution av lunchportioner
Beskrivning: Distribution av färdiglagad kyld mat från kylrum till enskilda hushåll i Motala kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103106:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter