192266-2017 - ÄndringSverige-Ystad: Bussar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Shuttlebuss.
Referensnummer: 17/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34121000 Bussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Ystad Hamn Logistik AB inbjuder intresserade leverantörer till anbudsgivning avseende leverans av en (1) shuttlebuss.