Huvudsaklig CPV-kod 42997100 Maskiner för besiktning av insidan av rörledningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Stockholm Vatten och Avfall är i behov av ny inredning till två stycken rörinspektionsbussar för filmning i avloppsrör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32200000 Överföringsutrustning för radiotelefoni, radiotelegrafi, radiosändning och television, 42990000 Diverse specialmaskiner, 42997000 Rörledningsutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen