En tillgänglig webbplats för att främja jämlik biblioteksservice och digitala bibliotekstjänster för ökad kvalitet.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget/omfattningen.
Upphandlande myndighet kommer att anta ett (1) anbud.
Anledningen till att upphandlingen inte har delats upp i separata anbudsområden är att upphandlande myndighet ser webbpubliceringsverktyget för Götabiblioteken som ett strategiskt anbudsområde som behöver hållas ihop.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48160000 Programvara för bibliotek, 48161000 Administrativt bibliotekssystem, 48445000 Programvara för kundhantering, 72253200 Stödtjänster för system, 72261000 Stödtjänster för programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen