See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vitrektomi utrustning till Ögon operation, SUS Lund
Beskrivning: Ramavtal för vitrektomi utrustning och maskinbunden förbrukning.
Föregående meddelande: 294352-2023
Intern identifierare: 2023-O000069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter - Under tröskelvärde (3) (6)