192508-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Kulturmiljöstöd i bebyggelseantikvariska frågor i projekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKulturmiljöstöd i bebyggelseantikvariska frågor i projekt
BeskrivningAvrop av Kulturmiljö Resurskonsulter - Dynamiskt inköpssystem (DIS), 14405, Kulturmiljö Resurskonsulter
Intern identifierareKOM-419985
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKulturmiljöstöd i bebyggelseantikvariska frågor i projekt