2. Förfarande
Förfarande
Titel: Spårsäkringssats efter sexuella övergrepp
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av en komplett spårsäkringssats efter sexuella övergrepp.
Intern identifierare: A283.386/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av en komplett spårsäkringssats efter sexuella övergrepp.
Intern identifierare: Spårsäkringssats efter sexuella övergrepp