See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Massage i personalvårdande syfte
Beskrivning: Massagetjänster i personalvårdande syfte
Intern identifierare: 5493-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98333000 Massagetjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000