19286-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Bank- och investeringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kortinlösen
Referensnummer: LS 2018-0692
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66100000 Bank- och investeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
66110000 Banktjänster, 66172000 Hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen