2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktförsörjning - Kommunikationsnät
Beskrivning: Upphandling av produkter för kommunikationsnätet. Se vidare vad som framgår av upphandlingsdokumenten. Välkommen med ert intresse!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113750:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72700000 Datanätstjänster, 72300000 Datatjänster, 72400000 Internettjänster