192948-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägledning – Socialt utfallskontrakt avseende deltagande i tjock- och ändtarmscancerscreening för boende i Södertälje
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSocialt utfallskontrakt avseende deltagande i tjock- och ändtarmscancerscreening för boende i Södertälje
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett socialt utfallskontrakt avseende deltagande i tjock- och ändtarmscancerscreening för boende i Södertälje kommun i enlighet med vad som närmare framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenEnstegsförfarande, för vidare information se anbudsinbjudan.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312310 Vägledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128462:Lot:1