192950-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Etiketter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förtryckta läkemedelsetiketter, SLL983
Referensnummer: FSN 2021-0009
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199760 Etiketter
II.1.4.
Kort beskrivning
Förtryckta läkemedelsetiketter