192959-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Träning, workout eller aerobics – Drift bad- och gymverksamhet Ramdalsbadet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift bad- och gymverksamhet Ramdalsbadet
Beskrivning: Uppdraget omfattar drift av kommunens badhus, gym, sporthall, föreningslokaler gruppträningslokaler, relaxavdelning, café och reception.
Förfarandets viktigaste kännetecken: Drift av kommunens badhus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98336000 Träning, workout eller aerobics
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112177:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 98334000 Wellnesstjänster, 98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande, 79993100 Tjänster för drift av anläggning