19297-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden – Brotvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBrotvätt
BeskrivningBrotvätt, impregnering samt option klottersanering och smörjning av brolager.
Intern identifierareTos 7117/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90611000 Gaturenhållning, 90690000 Klottersanering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000