Upphandling av konsult inom byggkonstruktion för NFVP
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik, 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av konsult för byggkonstruktion för NFVP