2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratorietjänster för miljöanalys
Beskrivning: Ramavtalsupphandling av laboratorietjänster inom miljöanalys för Trafikverket
Intern identifierare: KOM-419441
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71900000 Laboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Laboratorietjänster för miljöanalys