193064-2019 - ÄndringSverige-Järfälla: Byggnadsanläggning
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Byggentreprenader till Järfälla kommun
Referensnummer: Dnr. Ten 2018/283
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45210000 Byggnadsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende Byggentreprenader till Järfälla kommun.