193075-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare till Äskyas avfallsanläggning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare till Äskyas avfallsanläggning
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en hjullastare till Äskyas avfallsanläggning i Älmhult.
Intern identifierare: 2024-00314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000