See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster och kökstjänster
Beskrivning: Bolagsverket inbjuder anbudsgivare att lämna anbud för upphandling av städtjänster och kökstjänster. I uppdraget ingår också skötsel av blommor.
Intern identifierare: AD 1422/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 55512000 Drift av matsal, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000