Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
Leveransplats
Postadress: Eskiltuna respektive Nyköping
Ort: x
Postnummer: 611 88
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)