See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Solhem, tillbyggnad och ombyggnad SÄBO, partnering
Beskrivning: Leksandsbostäder inbjuder att lämna anbud på tillbyggnad och ombyggnad av SÄBO Solhem i partnering.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215210 Bygg- och anläggningsarbeten: vård- och servicehem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105578:Lot:1