Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster till SiS ungdomshem Hässleholm
Referensnummer: 2.2-4909-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörens uppdrag (Uppdraget) omfattar att i enlighet med ställda ska-krav och bilaga 1 Instruktion för löpande städning under avtalsperioden till Beställaren leverera städtjänster till SiS Vungdomshem Hässleholm beläget på Finjagatan 23 i Hässleholm. Instiutionens totala yta som ska städas är 4 040 kvadratmeter (ritningar över lokalerna återfinns i bilaga 4.1-4.2 Ritningar).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen