193214-2023 - ÄndringSverige-Solna: Parkeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TND/2022:919 - Parkeringsövervakning åt Solna Stad
Referensnummer: 23/2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63712400 Parkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Solna Stad, Tekniska förvaltningen inbjuder er härmed att lämna anbud avseende Parkeringsövervakningstjänster, samt tillhörande tjänster, i enlighet med förfrågningsunderlagen och tillhörande bilagor.