19322-2022 - ÄndringSverige-Varberg: Brandbilar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandbilar (NY)
Referensnummer: SVN2021-142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144213 Brandbilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av två (2) stycken Brandbilar / Släckbilar till Räddningstjänsten Väst.