193241-2023 - ÄndringSverige-Bålsta: Dokumenthanteringssystem
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Verksamhetssystem Socialförvaltningen
Referensnummer: UH-22-36708
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48311100 Dokumenthanteringssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunen upphandlar verksamhetssystem till social-, vård- och omsorgsförvaltningen.