See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd Enhet uppföljning
Beskrivning: Avrop på Region Skåne DIS; Konsulttjänster - Regional Utveckling, delområde 4 Transport och infrastruktur. Avropet avser konsultstöd
Intern identifierare: 34/2026
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311200 Konsulttjänster för transportsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000