2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll och Reservdelar till oljefilteranläggning fartyg, Bollfilter
Beskrivning: Leverantören ska efter beställning leverera produkter och tjänster kopplade till oljefilteranläggning för Köparens fartyg
Intern identifierare: 24-03487
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42913300 Oljefilter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000